Dolnośląski Finał Mistrzostw Polski Par 2017

W związku ze zmianą terminu turnieju w Lesznie, na wniosek zawodników finał Wojewódzki Mistrzostw Polski Par odbędzie się w sobotę 08.04.2017 w hotelu Wodnik (namiot) ul. Na Grobli 28, rozpoczęcie godzina 10:00

Dolnośląski Finał MPP 2017 odbędzie się 9 kwietnia (niedziela) we Wrocławiu, a zgłoszenia chętnych przyjmowane będą do 30 marca.  Jako, że jest turniej mający wyłonić reprezentację Dolnego Śląska na Mistrzostwa Polski Par, mogą w nim brać udział tylko te pary, w których obaj zawodnicy są członkami DZBS. Zgodnie z regulaminem PZBS prawo startu z Dolnego Śląska ma 6 par. DZBS zobowiązuje się do pokrycia kosztów zakwaterowania i rejestracji trzem pierwszym parom.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do czwartku 30.03.2016 do godz. 15.00 mailowo  brydz@dzbs.com.pl ,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. admin@dzbs.com.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź telefonicznie 602 373 190.

W przypadku rezygnacji z udziału w Finale MMP lub braku potwierdzenia prawo startu przechodzi na kolejne pary.

Wpisowe do turnieju od zawodnika: normalne – 50 zł od zawodnika, ulgowe -25 zł, młodzież szkolna 10,- zł

Bez kategorii.